Кубок Англії з футболу 1925—1926
Кубок Англії 1925—1926 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 5 вересня 1925 — 24 квітня 1926 |
Призові місця | |
Чемпіон | Болтон Вондерерз (2-й раз) |
Віцечемпіон | Манчестер Сіті |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1925—1926 — 51-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вдруге титул здобув Болтон Вондерерз.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
28 листопада | Клептон | 3:1 | Норвіч Сіті |
28 листопада | Борнмут енд Боском Атлетік | 3:0 | Мертір Таун |
28 листопада | Рочдейл | 4:0 | Вест Стенлі |
28 листопада | Саут Бенк | 1:4 | Стоктон |
28 листопада | Веймут | 0:1 | Ньюпорт Каунті |
28 листопада | Волсолл | 0:1 | Грімсбі Таун |
28 листопада | Джиллінгем | 6:0 | Саутгол |
28 листопада | Лейтон | 1:0 | Сент-Олбанс Сіті |
28 листопада | Чатем | 0:3 | Сіттінгборн |
28 листопада | Лутон Таун | 3:0 | Фолкстоун |
28 листопада | Лондон Каледоніанс | 1:2 | Ілфорд |
28 листопада | Бостон Таун (1894) | 5:2 | Менсфілд Таун |
28 листопада | Донкастер Роверз | 2:0 | Веллінгтон Таун |
28 листопада | Транмер Роверз | 0:0 | Кру Александра |
2 грудня Перегравання | Кру Александра | 2:1 | Транмер Роверз |
28 листопада | Ворксоп Таун | 1:0 | Ковентрі Сіті |
28 листопада | Аккрінгтон Стенлі | 4:0 | Рексем |
28 листопада | Брентфорд | 3:1 | Барнет |
28 листопада | Нортгемптон Таун | 3:1 | Барнслі |
28 листопада | Ват Атлетік | 0:5 | Честерфілд |
28 листопада | Брайтон енд Гоув Альбіон | 1:1 | Вотфорд |
2 грудня Перегравання | Вотфорд | 2:0 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
28 листопада | Нортфліт Юнайтед | 2:2 | Квінз Парк Рейнджерс |
2 грудня Перегравання | Квінз Парк Рейнджерс | 2:0 | Нортфліт Юнайтед |
28 листопада | Карлайл Юнайтед | 0:2 | Чілтон Кольєрі Рікріейшн |
28 листопада | Олдем Атлетік | 10:1 | Літем |
28 листопада | Вустер Сіті | 0:0 | Кеттерінг Таун |
3 грудня Перегравання | Кеттерінг Таун | 0:0 | Вустер Сіті |
7 грудня Перегравання | Кеттерінг Таун | 2:0 | Вустер Сіті |
28 листопада | Саутенд Юнайтед | 5:1 | Далвіч Гамлет |
28 листопада | Бредфорд Парк-Авеню | 2:2 | Лінкольн Сіті |
2 грудня Перегравання | Лінкольн Сіті | 1:1 | Бредфорд Парк-Авеню |
7 грудня Перегравання | Бредфорд Парк-Авеню | 2:1 | Лінкольн Сіті |
28 листопада | Ексетер Сіті | 1:3 | Свонсі Сіті |
28 листопада | Горден Атлетік | 2:3 | Дарлінгтон |
28 листопада | Блайт Спартанс | 2:2 | Гартлпул Юнайтед |
2 грудня Перегравання | Гартлпул Юнайтед | 1:1 | Блайт Спартанс |
7 грудня Перегравання | Гартлпул Юнайтед | 1:1 | Блайт Спартанс |
9 грудня Перегравання | Гартлпул Юнайтед | 1:2 | Блайт Спартанс |
28 листопада | Галіфакс Таун | 0:3 | Ротергем Юнайтед |
28 листопада | Чарльтон Атлетік | 4:2 | Віндзор-енд-Ітон |
28 листопада | Дарем Сіті | 4:1 | Ашингтон |
28 листопада | Саутпорт | 1:0 | Молд |
28 листопада | Абердер Атлетик | 4:1 | Бристоль Роверз |
28 листопада | Нью-Брайтон | 2:0 | Барроу |
28 листопада | Торкі Юнайтед | 1:1 | Редінг |
2 грудня Перегравання | Редінг | 1:1 | Торкі Юнайтед |
7 грудня Перегравання | Редінг | 2:0 | Торкі Юнайтед |
28 листопада | Фернгем Юнайтед Бреверіс | 1:10 | Свіндон Таун |
2 грудня | Віган Боро | 3:0 | Нельсон |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
12 грудня | Клептон | 1:0 | Ілфорд |
12 грудня | Редінг | 6:0 | Лейтон |
12 грудня | Кру Александра | 2:2 | Віган Боро |
16 грудня Перегравання | Віган Боро | 2:1 | Кру Александра |
12 грудня | Свіндон Таун | 7:0 | Сіттінгборн |
12 грудня | Бостон Таун (1894) | 1:0 | Бредфорд Парк-Авеню |
12 грудня | Стоктон | 4:6 | Олдем Атлетік |
12 грудня | Донкастер Роверз | 0:2 | Ротергем Юнайтед |
12 грудня | Ворксоп Таун | 1:2 | Честерфілд |
12 грудня | Квінз Парк Рейнджерс | 1:1 | Чарльтон Атлетік |
16 грудня Перегравання | Чарльтон Атлетік | 1:0 | Квінз Парк Рейнджерс |
12 грудня | Аккрінгтон Стенлі | 5:0 | Блайт Спартанс |
12 грудня | Брентфорд | 1:2 | Борнмут енд Боском Атлетік |
12 грудня | Нортгемптон Таун | 3:1 | Ньюпорт Каунті |
12 грудня | Саутенд Юнайтед | 1:0 | Джиллінгем |
12 грудня | Свонсі Сіті | 3:2 | Вотфорд |
12 грудня | Дарем Сіті | 0:3 | Саутпорт |
12 грудня | Абердер Атлетик | 1:0 | Лутон Таун |
12 грудня | Нью-Брайтон | 2:0 | Дарлінгтон |
12 грудня | Чілтон Кольєрі Рікріейшн | 1:1 | Рочдейл |
17 грудня Перегравання | Рочдейл | 1:2 | Чілтон Кольєрі Рікріейшн |
12 грудня | Кеттерінг Таун | 1:1 | Грімсбі Таун |
15 грудня Перегравання | Грімсбі Таун | 3:1 | Кеттерінг Таун |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
9 січня | Бірмінгем Сіті | 2:0 | Грімсбі Таун |
9 січня | Блекпул | 0:2 | Свонсі Сіті |
9 січня | Честерфілд | 0:1 | Клептон Орієнт |
9 січня | Клептон | 2:3 | Свіндон Таун |
9 січня | Борнмут енд Боском Атлетік | 2:0 | Редінг |
9 січня | Саут Шилдс | 3:0 | Чілтон Кольєрі Рікріейшн |
9 січня | Саутгемптон | 0:0 | Ліверпуль |
13 січня Перегравання | Ліверпуль | 1:0 | Саутгемптон |
9 січня | Ноттс Каунті | 2:0 | Лестер Сіті |
9 січня | Ноттінгем Форест | 1:0 | Бредфорд Сіті |
9 січня | Блекберн Роверз | 1:1 | Престон Норт-Енд |
14 січня Перегравання | Престон Норт-Енд | 1:4 | Блекберн Роверз |
9 січня | Болтон Вондерерз | 1:0 | Аккрінгтон Стенлі |
9 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 1:1 | Арсенал |
13 січня Перегравання | Арсенал | 1:0 | Вулвергемптон Вондерерз |
9 січня | Мідлсбро | 5:1 | Лідс Юнайтед |
9 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 5:1 | Бристоль Сіті |
9 січня | Сандерленд | 8:1 | Бостон Таун (1894) |
9 січня | Дербі Каунті | 0:0 | Портсмут |
13 січня Перегравання | Портсмут | 1:1 | Дербі Каунті |
18 січня Перегравання | Дербі Каунті | 2:0 | Портсмут |
9 січня | Евертон | 1:1 | Фулгем |
14 січня Перегравання | Фулгем | 1:0 | Евертон |
9 січня | Шеффілд Юнайтед | 2:0 | Стокпорт Каунті |
9 січня | Ньюкасл Юнайтед | 4:1 | Абердер Атлетик |
9 січня | Тоттенгем Готспур | 5:0 | Вест Гем Юнайтед |
9 січня | Нортгемптон Таун | 3:3 | Крістал Пелес |
13 січня Перегравання | Крістал Пелес | 2:1 | Нортгемптон Таун |
9 січня | Плімут Аргайл | 1:2 | Челсі |
9 січня | Міллволл | 1:1 | Олдем Атлетік |
12 січня Перегравання | Олдем Атлетік | 0:1 | Міллволл |
9 січня | Галл Сіті | 0:3 | Астон Вілла |
9 січня | Саутенд Юнайтед | 5:2 | Саутпорт |
9 січня | Кардіфф Сіті | 2:2 | Бернлі |
13 січня Перегравання | Бернлі | 0:2 | Кардіфф Сіті |
9 січня | Порт Вейл | 2:3 | Манчестер Юнайтед |
9 січня | Чарльтон Атлетік | 0:1 | Гаддерсфілд Таун |
9 січня | Нью-Брайтон | 2:1 | Венсдей |
9 січня | Віган Боро | 2:5 | Сток Сіті |
9 січня | Корінтіан | 3:3 | Манчестер Сіті |
13 січня Перегравання | Манчестер Сіті | 4:0 | Корінтіан |
9 січня | Ротергем Юнайтед | 2:3 | Бері |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
30 січня | Борнмут енд Боском Атлетік | 2:2 | Болтон Вондерерз |
3 лютого Перегравання | Болтон Вондерерз | 6:2 | Борнмут енд Боском Атлетік |
30 січня | Бері | 3:3 | Міллволл |
3 лютого Перегравання | Міллволл | 2:0 | Бері |
30 січня | Саут Шилдс | 2:1 | Бірмінгем Сіті |
30 січня | Ноттс Каунті | 2:0 | Нью-Брайтон |
30 січня | Ноттінгем Форест | 2:0 | Свіндон Таун |
30 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:2 | Астон Вілла |
30 січня | Шеффілд Юнайтед | 1:2 | Сандерленд |
30 січня | Тоттенгем Готспур | 2:2 | Манчестер Юнайтед |
3 лютого Перегравання | Манчестер Юнайтед | 2:0 | Тоттенгем Готспур |
30 січня | Манчестер Сіті | 4:0 | Гаддерсфілд Таун |
30 січня | Фулгем | 3:1 | Ліверпуль |
30 січня | Клептон Орієнт | 4:2 | Мідлсбро |
30 січня | Крістал Пелес | 2:1 | Челсі |
30 січня | Саутенд Юнайтед | 4:1 | Дербі Каунті |
30 січня | Кардіфф Сіті | 0:2 | Ньюкасл Юнайтед |
30 січня | Свонсі Сіті | 6:3 | Сток Сіті |
30 січня | Арсенал | 3:1 | Блекберн Роверз |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
20 лютого | Ноттс Каунті | 0:1 | Фулгем |
20 лютого | Астон Вілла | 1:1 | Арсенал |
24 лютого Перегравання | Арсенал | 2:0 | Астон Вілла |
20 лютого | Болтон Вондерерз | 3:0 | Саут Шилдс |
20 лютого | Сандерленд | 3:3 | Манчестер Юнайтед |
24 лютого Перегравання | Манчестер Юнайтед | 2:1 | Сандерленд |
20 лютого | Манчестер Сіті | 11:4 | Крістал Пелес |
20 лютого | Міллволл | 0:1 | Свонсі Сіті |
20 лютого | Клептон Орієнт | 2:0 | Ньюкасл Юнайтед |
20 лютого | Саутенд Юнайтед | 0:1 | Ноттінгем Форест |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
6 березня | Ноттінгем Форест | 2:2 | Болтон Вондерерз |
10 березня Перегравання | Болтон Вондерерз | 0:0 | Ноттінгем Форест |
15 березня Перегравання | Болтон Вондерерз | 1:0 | Ноттінгем Форест |
6 березня | Фулгем | 1:2 | Манчестер Юнайтед |
6 березня | Клептон Орієнт | 1:6 | Манчестер Сіті |
6 березня | Свонсі Сіті | 2:1 | Арсенал |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
27 березня | Манчестер Сіті | 3:0 | Манчестер Юнайтед |
27 березня | Болтон Вондерерз | 3:0 | Свонсі Сіті |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1926
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |