Кубок Англії з футболу 1946—1947
Кубок Англії 1946—1947 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 7 вересня 1946 — 26 квітня 1947 |
Призові місця | |
Чемпіон | Чарльтон Атлетік (1-й раз) |
Віцечемпіон | Бернлі |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1946—1947 — 66-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вперше титул здобув Чарльтон Атлетік.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
30 листопада | Борнмут енд Боском Атлетік | 4:2 | Ексетер Сіті |
30 листопада | Барнет | 3:0 | Саттон Юнайтед |
30 листопада | Барроу | 0:0 | Галіфакс Таун |
4 грудня Перегравання | Галіфакс Таун | 1:0 | Барроу |
30 листопада | Бристоль Сіті | 9:3 | Геєс |
30 листопада | Рочдейл | 6:1 | Бішоп Окленд |
30 листопада | Йовіл Таун | 2:2 | Пітерборо Юнайтед |
5 грудня Перегравання | Пітерборо Юнайтед | 1:0 | Йовіл Таун |
30 листопада | Редінг | 5:0 | Колчестер Юнайтед |
30 листопада | Джиллінгем | 4:1 | Грейвсенд-енд-Нортфліт |
30 листопада | Гейнсборо Триніті | 1:2 | Дарлінгтон |
30 листопада | Свіндон Таун | 4:1 | Кембридж Таун |
30 листопада | Стоктон | 2:4 | Лінкольн Сіті |
30 листопада | Донкастер Роверз | 2:2 | Аккрінгтон Стенлі |
4 грудня Перегравання | Аккрінгтон Стенлі | 0:5 | Донкастер Роверз |
30 листопада | Рексем | 5:0 | Мерайн |
30 листопада | Іпсвіч Таун | 2:0 | Торкі Юнайтед |
30 листопада | Стокпорт Каунті | 2:0 | Саутпорт |
30 листопада | Веллінгтон Таун | 1:1 | Вотфорд |
4 грудня Перегравання | Вотфорд | 1:0 | Веллінгтон Таун |
30 листопада | Квінз Парк Рейнджерс | 2:2 | Пул Таун |
4 грудня Перегравання | Пул Таун | 0:6 | Квінз Парк Рейнджерс |
30 листопада | Лейтонстоун | 1:6 | Волсолл |
30 листопада | Нортгемптон Таун | 2:0 | Менсфілд Таун |
30 листопада | Саут Ліверпуль | 2:1 | Воркінгтон |
30 листопада | Норвіч Сіті | 7:2 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
30 листопада | Галл Сіті | 0:0 | Нью-Брайтон |
4 грудня Перегравання | Нью-Брайтон | 1:2 | Галл Сіті |
30 листопада | Карлайл Юнайтед | 4:0 | Ранкорн |
30 листопада | Олдем Атлетік | 1:0 | Транмер Роверз |
30 листопада | Гартлпул Юнайтед | 6:0 | Норт Шилдс |
30 листопада | Порт Вейл | 5:0 | Фінчлі |
30 листопада | Йорк Сіті | 0:1 | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед |
30 листопада | Ротергем Юнайтед | 2:0 | Кру Александра |
30 листопада | Олдершот | 4:2 | Челтнем Таун |
30 листопада | Ґейтсгед | 3:1 | Бредфорд Сіті |
30 листопада | Ланкастер Сіті | 1:0 | Спеннімур Юнайтед |
30 листопада | Лейтон Орієнт | 1:2 | Ноттс Каунті |
30 листопада | Браш Спортс | 1:6 | Саутенд Юнайтед |
30 листопада | Мертір-Тідвіл | 3:1 | Бристоль Роверз |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
14 грудня | Дарлінгтон | 1:2 | Галл Сіті |
14 грудня | Борнмут енд Боском Атлетік | 4:2 | Олдершот |
14 грудня | Барнет | 2:9 | Саутенд Юнайтед |
14 грудня | Бристоль Сіті | 1:2 | Джиллінгем |
14 грудня | Рочдейл | 6:1 | Гартлпул Юнайтед |
14 грудня | Вотфорд | 1:1 | Порт Вейл |
16 грудня Перегравання | Порт Вейл | 2:1 | Вотфорд |
14 грудня | Волсолл | 0:0 | Іпсвіч Таун |
18 грудня Перегравання | Іпсвіч Таун | 0:1 | Волсолл |
14 грудня | Ноттс Каунті | 2:1 | Свіндон Таун |
14 грудня | Лінкольн Сіті | 1:1 | Рексем |
18 грудня Перегравання | Рексем | 3:3 | Лінкольн Сіті |
23 грудня Перегравання | Лінкольн Сіті | 2:1 | Рексем |
14 грудня | Саут Ліверпуль | 2:3 | Карлайл Юнайтед |
14 грудня | Норвіч Сіті | 4:4 | Квінз Парк Рейнджерс |
16 грудня Перегравання | Квінз Парк Рейнджерс | 2:0 | Норвіч Сіті |
14 грудня | Олдем Атлетік | 1:2 | Донкастер Роверз |
14 грудня | Галіфакс Таун | 1:1 | Стокпорт Каунті |
18 грудня Перегравання | Стокпорт Каунті | 2:1 | Галіфакс Таун |
14 грудня | Ротергем Юнайтед | 4:1 | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед |
14 грудня | Ґейтсгед | 4:0 | Ланкастер Сіті |
14 грудня | Пітерборо Юнайтед | 1:1 | Нортгемптон Таун |
19 грудня Перегравання | Нортгемптон Таун | 1:1 | Пітерборо Юнайтед |
23 грудня Перегравання | Нортгемптон Таун | 8:1 | Пітерборо Юнайтед |
14 грудня | Мертір-Тідвіл | 1:3 | Редінг |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11 січня | Честер | 2:0 | Плімут Аргайл |
11 січня | Честерфілд | 2:1 | Сандерленд |
11 січня | Борнмут енд Боском Атлетік | 0:2 | Дербі Каунті |
11 січня | Бернлі | 5:1 | Астон Вілла |
11 січня | Саутгемптон | 5:1 | Бері |
11 січня | Редінг | 2:2 | Грімсбі Таун |
14 січня Перегравання | Грімсбі Таун | 3:1 | Редінг |
11 січня | Волсолл | 2:5 | Ліверпуль |
11 січня | Блекберн Роверз | 1:1 | Галл Сіті |
16 січня Перегравання | Галл Сіті | 0:3 | Блекберн Роверз |
11 січня | Шеффілд Венсдей | 4:1 | Блекпул |
11 січня | Болтон Вондерерз | 5:1 | Стокпорт Каунті |
11 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 3:0 | Ротергем Юнайтед |
11 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 2:1 | Лідс Юнайтед |
11 січня | Лінкольн Сіті | 0:1 | Ноттінгем Форест |
11 січня | Лутон Таун | 6:0 | Ноттс Каунті |
11 січня | Евертон | 4:2 | Саутенд Юнайтед |
11 січня | Донкастер Роверз | 2:3 | Портсмут |
11 січня | Шеффілд Юнайтед | 3:0 | Карлайл Юнайтед |
11 січня | Ньюкасл Юнайтед | 6:2 | Крістал Пелес |
11 січня | Тоттенгем Готспур | 2:2 | Сток Сіті |
15 січня Перегравання | Сток Сіті | 1:0 | Тоттенгем Готспур |
11 січня | Манчестер Сіті | 3:0 | Ґейтсгед |
11 січня | Квінз Парк Рейнджерс | 1:1 | Мідлсбро |
15 січня Перегравання | Мідлсбро | 3:1 | Квінз Парк Рейнджерс |
11 січня | Фулгем | 1:2 | Бірмінгем Сіті |
11 січня | Брентфорд | 1:0 | Кардіфф Сіті |
11 січня | Нортгемптон Таун | 1:2 | Престон Норт-Енд |
11 січня | Ковентрі Сіті | 5:2 | Ньюпорт Каунті |
11 січня | Вест Гем Юнайтед | 1:2 | Лестер Сіті |
11 січня | Міллволл | 0:3 | Порт Вейл |
11 січня | Челсі | 1:1 | Арсенал |
15 січня Перегравання | Арсенал | 1:1 | Челсі |
20 січня Перегравання | Арсенал | 0:2 | Челсі |
11 січня | Бредфорд Парк-Авеню | 0:3 | Манчестер Юнайтед |
11 січня | Гаддерсфілд Таун | 3:4 | Барнслі |
11 січня | Свонсі Сіті | 4:1 | Джиллінгем |
11 січня | Чарльтон Атлетік | 3:1 | Рочдейл |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
25 січня | Честер | 0:0 | Сток Сіті |
29 січня Перегравання | Сток Сіті | 3:2 | Честер |
25 січня | Бернлі | 2:0 | Ковентрі Сіті |
25 січня | Ліверпуль | 2:0 | Грімсбі Таун |
25 січня | Престон Норт-Енд | 6:0 | Барнслі |
25 січня | Блекберн Роверз | 2:0 | Порт Вейл |
25 січня | Шеффілд Венсдей | 2:1 | Евертон |
25 січня | Болтон Вондерерз | 3:3 | Манчестер Сіті |
29 січня Перегравання | Манчестер Сіті | 1:0 | Болтон Вондерерз |
25 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 0:0 | Шеффілд Юнайтед |
29 січня Перегравання | Шеффілд Юнайтед | 2:0 | Вулвергемптон Вондерерз |
25 січня | Мідлсбро | 2:1 | Честерфілд |
25 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:2 | Чарльтон Атлетік |
25 січня | Лутон Таун | 2:0 | Свонсі Сіті |
25 січня | Ньюкасл Юнайтед | 3:1 | Саутгемптон |
25 січня | Брентфорд | 0:0 | Лестер Сіті |
30 січня Перегравання | Лестер Сіті | 0:0 | Брентфорд |
3 лютого Перегравання | Лестер Сіті | 4:1 | Брентфорд |
25 січня | Челсі | 2:2 | Дербі Каунті |
29 січня Перегравання | Дербі Каунті | 1:0 | Челсі |
25 січня | Манчестер Юнайтед | 0:2 | Ноттінгем Форест |
25 січня | Бірмінгем Сіті | 1:0 | Портсмут |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
8 лютого | Ліверпуль | 1:0 | Дербі Каунті |
8 лютого | Ноттінгем Форест | 2:2 | Мідлсбро |
12 лютого Перегравання | Мідлсбро | 6:2 | Ноттінгем Форест |
8 лютого | Шеффілд Венсдей | 0:2 | Престон Норт-Енд |
8 лютого | Лутон Таун | 0:0 | Бернлі |
11 лютого Перегравання | Бернлі | 3:0 | Лутон Таун |
8 лютого | Ньюкасл Юнайтед | 1:1 | Лестер Сіті |
20 лютого Перегравання | Лестер Сіті | 1:2 | Ньюкасл Юнайтед |
8 лютого | Чарльтон Атлетік | 1:0 | Блекберн Роверз |
8 лютого | Сток Сіті | 0:1 | Шеффілд Юнайтед |
8 лютого | Бірмінгем Сіті | 5:0 | Манчестер Сіті |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
1 березня | Ліверпуль | 4:1 | Бірмінгем Сіті |
1 березня | Мідлсбро | 1:1 | Бернлі |
4 березня Перегравання | Бернлі | 1:0 | Мідлсбро |
1 березня | Шеффілд Юнайтед | 0:2 | Ньюкасл Юнайтед |
1 березня | Чарльтон Атлетік | 2:1 | Престон Норт-Енд |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
29 березня | Бернлі | 0:0 дч | Ліверпуль |
12 квітня Перегравання | Бернлі | 1:0 | Ліверпуль |
29 березня | Чарльтон Атлетік | 4:0 | Ньюкасл Юнайтед |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1947
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |