Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 1986
Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 1986 | |
---|---|
Країна-господар | Мадрид |
Місце проведення | Центр плавання M86[en] |
Змагання | 32 |
← 1982 1991 → |
Чемпіонат світу ФІНА 1986 | ||
---|---|---|
Стрибки у воду | ||
Індивідуальні | ||
3 м | чоловіки | жінки |
10 м | чоловіки | жінки |
Плавання | ||
Вільний стиль | ||
50 м | чоловіки | жінки |
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
400 м | чоловіки | жінки |
800 м | жінки | |
1500 м | чоловіки | |
На спині | ||
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
Брас | ||
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
Батерфляй | ||
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
Індивідуальне комплексне плавання | ||
200 м | чоловіки | жінки |
400 м | чоловіки | жінки |
Естафета вільним стилем | ||
4x100 м | чоловіки | жінки |
4x200 м | чоловіки | жінки |
Естафета комплексом | ||
4x100 м | чоловіки | жінки |
Синхронне плавання | ||
Соло | жінки | |
Дуети | жінки | |
Група | жінки | |
Водне поло | ||
Турнір | чоловіки | жінки |
|
Змагання з плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 1986 відбулися в Центрі плавання M86[en] в Мадриді (Іспанія)[1].
Таблиця медалей
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | НДР (GDR) | 14 | 12 | 4 | 30 |
2 | США (USA) | 7 | 7 | 10 | 24 |
3 | ФРН (FRG) | 4 | 2 | 1 | 7 |
4 | Угорщина (HUN) | 3 | 0 | 0 | 3 |
5 | СРСР (URS) | 2 | 3 | 5 | 10 |
6 | Канада (CAN) | 1 | 2 | 2 | 5 |
7 | Румунія (ROU) | 1 | 0 | 1 | 2 |
8 | Італія (ITA) | 0 | 2 | 0 | 2 |
9 | Болгарія (BUL) | 0 | 1 | 1 | 2 |
Швейцарія (SUI) | 0 | 1 | 1 | 2 | |
11 | Нова Зеландія (NZL) | 0 | 1 | 0 | 1 |
Франція (FRA) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
13 | Нідерланди (NED) | 0 | 0 | 4 | 4 |
14 | Велика Британія (GBR) | 0 | 0 | 2 | 2 |
15 | Данія (DEN) | 0 | 0 | 1 | 1 |
Загалом (15 збірних) | 32 | 32 | 32 | 96 |
Медальний залік
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
50 м вільним стилем докладніше | Том Джеґер (USA) 22.49 | Дано Гальзаль (SUI) 22.80 | Метт Бйонді (USA) 22.85 |
100 м вільним стилем докладніше | Метт Бйонді (USA) 48.94 CR | Стефан Карон (FRA) 49.73 | Том Джеґер (USA) 49.79 |
200 м вільним стилем докладніше | Міхаель Ґрос (FRG) 1:47.92 CR | Свен Лодзієвскі (GDR) 1:49.12 | Метт Бйонді (USA) 1:49.43 |
400 м вільним стилем докладніше | Райнер Генкель (FRG) 3:50.05 CR | Уве Даслер (GDR) 3:51.26 | Ден Йорґенсен (USA) 3:51.33 |
1500 м вільним стилем докладніше | Райнер Генкель (FRG) 15:05.31 | Стефано Баттістеллі (ITA) 15:14.80 | Ден Йорґенсен (USA) 15:16.23 |
100 м на спині докладніше | Ігор Полянський (URS) 55.58 CR | Дірк Ріхтер (GDR) 56.49 | Сергій Заболотнов (URS) 56.57 |
200 м на спині докладніше | Ігор Полянський (URS) 1:58.78 CR | Франк Бальтруш (GDR) 2:01.11 | Франк Гоффмайтер (FRG) 2:02.42 |
100 м брасом докладніше | Віктор Девіс (CAN) 1:02.71 CR | Джанні Мінервіні (ITA) 1:03.00 | Дмитро Волков (URS) 1:03.30 |
200 м брасом докладніше | Йожеф Сабо (HUN) 2:14.27 CR | Віктор Девіс (CAN) 2:14.93 | Стів Бентлі (USA) 2:16.51 |
100 м батерфляєм докладніше | Пабло Моралес (USA) 53.54 CR | Метт Бйонді (USA) 53.67 | Енді Джеймсон (GBR) 53.81 |
200 м батерфляєм докладніше | Міхаель Ґрос (FRG) 1:56.53 CR | Ентоні Мосс (NZL) 1:58.36 | Бенні Нільсен (DEN) 1:59.09 |
200 м комплексом докладніше | Тамаш Дарньї (HUN) 2:01.57 CR | Алекс Бауманн (CAN) 2:02.34 | Вадим Ярощук (URS) 2:02.61 |
400 м комплексом докладніше | Тамаш Дарньї (HUN) 4:18.98 CR | Вадим Ярощук (URS) 4:22.03 | Алекс Бауманн (CAN) 4:22.58 |
Естафета 4×100 м вільним стилем докладніше | США (USA) Том Джеґер Майк Гіт Пол Воллес Метт Бйонді 3:19.89 | СРСР (URS) Геннадій Пригода Микола Євсєєв Сергій Смірягін Олексій Марковський 3:21.14 | НДР (GDR) Дірк Ріхтер Єрґ Войте Свен Лодзієвскі Штеффен Цеснер 3:21.47 |
Естафета 4×200 м вільним стилем докладніше | НДР (GDR) Ларс Гіннебурґ Томас Флеммінґ Дірк Ріхтер Свен Лодзієвскі 7:15.91 CR | ФРН (FRG) Райнер Генкель Міхаель Ґрос Александер Шовтка Томас Фарнер 7:15.96 | США (USA) Ерік Боєр Майк Гіт Ден Йорґенсен Метт Бйонді 7:18.29 |
Естафета 4×100 м комплексом докладніше | США (USA) Ден Вітч Девід Лундберґ Пабло Моралес Метт Бйонді 3:41.25 | ФРН (FRG) Франк Гоффмайтер Берт Ґебель Міхаель Ґрос Андре Шадт 3:42.26 | СРСР (URS) Ігор Полянський Дмитро Волков Олексій Марковський Микола Євсєєв 3:42.63 |
Легенда: WR – Світовий рекорд; CR – Рекорд чемпіонатів світу
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
50 м вільним стилем докладніше | Тамара Костаке (ROU) 25.28 | Крістін Отто (GDR) 25.50 | Марі-Терез Арментеро (SUI) 25.93 |
100 м вільним стилем докладніше | Крістін Отто (GDR) 55.05 CR | Дженна Джонсон (USA) 55.70 | Конні ван Бентум (NED) 55.79 |
200 м вільним стилем докладніше | Гайке Фрідріх (GDR) 1:58.26 CR | Мануела Штельмах (GDR) 1:58.90 | Мері Т. Мігер (USA) 2:00.14 |
400 м вільним стилем докладніше | Гайке Фрідріх (GDR) 4:07.45 | Астрід Штраус (GDR) 4:09.16 | Сара Гардкасл (GBR) 4:09.85 |
800 м вільним стилем докладніше | Астрід Штраус (GDR) 8:28.24 | Катя Гартманн (GDR) 8:28.44 | Деббі Бабашофф (USA) 8:34.04 |
100 м на спині докладніше | Бетсі Мітчелл (USA) 1:01.74 | Катрін Ціммерманн (GDR) 1:02.17 | Наталія Шибаєва (URS) 1:02.25 |
200 м на спині докладніше | Корнелія Зірх (GDR) 2:11.37 | Бетсі Мітчелл (USA) 2:11.39 | Катрін Ціммерманн (GDR) 2:11.45 |
100 м брасом докладніше | Зільвія Ґераш (GDR) 1:08.11 | Зільке Гернер (GDR) 1:08.41 | Таня Богомилова (BUL) 1:08.52 |
200 м брасом докладніше | Зільке Гернер (GDR) 2:27.40 | Таня Богомилова (BUL) 2:27.66 | Еллісон Гіґсон (CAN) 2:31.34 |
100 м батерфляєм докладніше | Корнелія Ґреслер (GDR) 59.51 | Крістін Отто (GDR) 59.66 | Мері Т. Мігер (USA) 59.98 |
200 м батерфляєм докладніше | Мері Т. Мігер (USA) 2:08.41 CR | Корнелія Ґреслер (GDR) 2:10.66 | Бірте Вайґанґ (GDR) 2:10.68 |
200 м комплексом докладніше | Крістін Отто (GDR) 2:15.56 | Олена Дендеберова (URS) 2:15.84 | Катлін Норд (GDR) 2:16.05 |
400 м комплексом докладніше | Катлін Норд (GDR) 4:43.75 | Мішелл Ґріґлайон (USA) 4:44.07 | Ноемі Лунг (ROU) 4:45.44 |
Естафета 4×100 м вільним стилем докладніше | НДР (GDR) Крістін Отто Мануела Штельмах Забіне Шульце Гайке Фрідріх 3:40.57 | США (USA) Дженна Джонсон Дара Торрес Мері Т. Мігер Бетсі Мітчелл 3:44.04 | Нідерланди (NED) Конні ван Бентум Лаура Лейдерітц Карін Брінессе Аннемарі Верстаппен 3:46.89 |
Естафета 4×200 м вільним стилем докладніше | НДР (GDR) Мануела Штельмах Астрід Штраус Надя Берґкнехт Гайке Фрідріх 7:59.33 | США (USA) Бетсі Мітчелл Мері Т. Мігер Кім Браун Мері Вейт 8:02.12 | Нідерланди (NED) Аннемарі Верстаппен Йоланде ван дер Мер Маріанне Мейс Конні ван Бентум 8:09.59 |
Естафета 4×100 м комплексом докладніше | НДР (GDR) Катрін Ціммерманн Зільвія Ґераш Корнелія Ґреслер Крістін Отто 4:04.82 CR | США (USA) Бетсі Мітчелл Дженні Гау Мері Т. Мігер Дженна Джонсон 4:07.75 | Нідерланди (NED) Йоланда де Ровер Петра ван Ставерен Конні ван Бентум Аннемарі Верстаппен 4:10.70 |
Легенда: WR – Світовий рекорд; CR – Рекорд чемпіонатів світу
Посилання
- Чемпіонат світу з водних видів спорту 1986-results
- HistoFINA Men
- HistoFINA Women[недоступне посилання з червня 2018]
Примітки
- ↑ Results at 1986 Madrid (PDF). USA Swimming. 2013. Архів оригіналу (PDF) за 7 квітня 2014. Процитовано 1 листопада 2013.
|